• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Pátek 19 Čec 2024
 
 
 
 

PRO – BYT je společnost zabývající se kompletními rekonstrukcemi bytů i rodinných domů, realizací půdních vestaveb a realizací podkroví. Zateplujeme fasády rodinných domů.

Specializujeme se na rekonstrukce koupelen a kuchyní, jak v panelovém domě, zděné bytovce ale i rodinných domech. Realizaci zajišťujeme kompletně na klíč, to znamená, že zajistíme veškeré práce, které jsou nutné k provedení úspěšné rekonstrukce. Máme v týmu zkušené řemeslníky, kteří mají několikaletou praxi ve svém řemesle.

Rekonstrukce provádíme jak kompletně, tak po vzájemné domluvě i částečně, to znamená třeba jen některá řemesla. Naší hlavní náplní jsou práce zednické, obkladačské, vodoinstalatérské, topenářské, truhlářské,sádrokartonářské  a elektrikářské. Ostatní potřebné práce zajistíme ve spolupráci s partnerskými firmami či živnostníky.

TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Disponujeme truhlářskou dílnou, kde vyrábíme kuchyňské linky, vestavné skříně a nábytek dle vašeho přání  na základě grafického návrhu,který vyhotovíme společně k vaší  spokojenosti. Kuchyňské linky vybavíme spotřebiči  renomovaných značek na základě vašeho výběru.

Ke kuchyňským linkám používáme dvířka osvědčených českých výrobců GRENA,TRACHEA,POLYFORM, nebo dvířka vyrobíme z lamina a opatříme odolnou  ABS hranou. Dvířka jsou pak rovná, hladká a bez různých prolisů a tvarů. Z tohoto důvodu nepotřebují náročnou údržbu.  Dále je možno zhotovit dvířka, či obklad stěny mezí horními a spodními skříňkami ze skla.

Naši  truhláři jsou zkušení a vyškolení  montéři  dveří a obložkových zárubní .  Montujeme dveře od firem SAPELI,MASONITE,SOLODOOR

 Po vzájemné domluvě je možno zajistit  projektovou dokumentaci a zkušený stavební dozor.

K naší práci používáme materiál a výrobky renomovaných a osvědčených výrobců. Z tohoto důvodu vám na naši práci poskytneme prodlouženou záruku 36 měsíců a na vybavení dle výrobce.

 

Před započetím prací můžeme provést grafický návrh výsledného řešení.

AKCE